Візит міського голови на підприємство «МШЕД»

Після вчорашнього візиту до міського голови ініціативної групи працівників підприємства «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця», Олександр Мамай наніс візит - відповідь до 120 звільнених дорожників. Одразу ж після прибуття на підприємство Олександр Федорович замкнувся у кабінеті директора разом з декількома представниками підприємства, решта разом із журналістами чекали за дверима.
Присутні ж в цей час на підприємстві Олександр Ландарь директор комунального підприємства та Сергій Сінельник, начальник управління житлово-комунального господарства, які на пару кілька днів тому звільняли людей вперто уникали камер. Після півгодинного спілкування очільник міста повернувся таки до зали засідань, де його чекали звільнені дорожники та зробив заяву.

 Олександр Мамай, міський голова
"Зараз наказ буде відмінено і я запрошую всіх до спілкування, але без засобів масової інформації"

Після гучної заяви, присутніх в залі журналістів за доброю звичкою міського голови ховатися від камер та приховувати суспільно важливу інформацію, попросили звільнити приміщення, тож про що говорили за зачиненими дверима нам відомо тільки зі слів працівників підприємства.

"Ось за такими широкими спинами ... не вдалось "
Як розповідає Олена Виноградова, колишній диспетчер підприємства Олександр Мамай повідомив, всі 120 раніше звільнених працівників - відновлені. Звільнений буде тільки Олександр Ландарь директор «МШЕД» , який пропрацював лише один день, коли збирав трудові книжки, а наступного вже захворів. Виконуючим обов'язки директора підприємства призначено головного інженера «МШЕДУ» Миколу Шерстюка. І все начебто звучить гарно, але на запитання про борги по заробітній платі мер відповів.
Олена Виноградова, колишній диспетчер «МШЕД»
"Можна бастувати іти під казначейство, там бастувати требувати свою зарплату."

В свою ж чергу новопризначений виконуючий обов’язки директора, Микола Шерстюк зазначає, що якщо Олександр Федорович дотримається свого слова і всі працівники будуть повернені на роботу то вже в понеділок підприємство запрацює на повну силу.
 Микола Шерстюк , в.о. директора «МШЕД», колишній головний інженер.
"Підприємство відновлює свою роботу з тими ж кадрами, з тими ж людьми, які були до цього. "
Наскільки міський голова дотримає даного слова та чи розрахуються з працівниками можна буде побачити уже в понеділок. Ми ж у свою чергу обіцяємо стежити за розвитком ситуації та інформувати вас про всі можливі зміни.