в театрі ляльок відбулася премєра вистави "Принцеса на горошині".

Полтавський театр ляльок поставив п’єсу «Принцеса на горошині» разом з київським режисером Мариною Назаренко. Співпраця з молодим столичним спеціалістом почалася ще минулого року. Тоді вони разом представили увазі малечі новорічну казку «Морозенко». Полтавські лялькарі люблять експериментувати, а це саме те, що вони робили, працюючи над новою виставою.

Віктор Козуб, головний художник
«Це була дуже цікава робота, приємна несподіванка. Це молодий режисер, у якого нестандартне бачення, він з цікавої сторони побачив, я вважаю, прочитав п’єсу.»

«Принцеса на горошині» за мотивами казки Ганса Хрістіана Андерсена є своєрідним театральним експериментом. Режисер Марина Назаренко говорить: вирішила вдихнути життя у неживі предмети. Дія відбувається у бібліотеці, де раптово оживають книжки, які знайомлять глядачів зі своїми героями.

Марина Назаренко, режисер (м. Київ)
«Одне з моїх завдань - долучити маленького глядача до книги, яка сьогодні забувається, показати, розгортаючи сторінки, що там є щось цікаве, яскраве, незвичне, фантастичне.»

Усе, що відбувається на сцені, супроводжує жвава музика у стилі свінг, яка є різновидом джазу. На відміну від багатьох інших вистав, у «Принцесі на горошині» грає лише три актора.