До Полтави приїде Кримськотатарський музично-драматичний театр

До Полтави приїде Кримськотатарський академічний театр. Кримчани привезуть виставу «Прибулець з космосу», яка засуджує расизм і ксенофобію. Гастролі артистів приурочені до Міжнародного дня толерантності.

Валерій Пархоменко, заступник голови ОДА
«Україні є багатонаціональною державою. На території Полтавської області взагалі проживають представники близько ста національностей. Культура України складається з культур цих народів та народностей. Досить вагому частину займає і Крим.»

Кримськотатарський театр є партнером полтавського театру імені Миколи Гоголя. Вони щороку обмінюються візитами. Кримські артисти є постійними гостями на фестивалі театрального мистецтва «В гостях у Гоголя», а полтавці щоосені гастролюють півостровом, завойовуючи різні нагороди та відзнаки. Окрім цього, симфонічний оркестр полтавського театру щороку виступає для військових моряків.

Олексій Андрієнко, директор обласного театру ім. М. Гоголя
«Працюємо українською мовою. Кримськотатарське населення, як це не дивно, розуміє, про що йде мова, і з великим задоволенням приходить до нас на вистави.»

Кримськотатарський театр ставитиме виставу «Прибулець з космосу» на сцені театру імені Гоголя з 12 по 14 листопада. Нагадаємо, Міжнародний день толерантності відзначають 16 листопада.