допомогти безпритульним тваринам

У Полтаві розпочався черговий «місячник доброти»: вже три роки поспіль для безпритульних собак та котів добровольці у школах збирають крупи та сухі корми, матеріали для будок чотирилапим - проводиться й конкурс на кращу будку.

"В перший рік, коли проводили його, зібрали 420 кг круп і сухого корму. На другий рік зібрали 720 кг. Цього року школи самі вже телефонують і питають, коли будемо проводити місячник доброти, тому що діти самі вже прагнуть збирати і допомагати безпритульним тваринам"

Як розповідають у Центрі захисту живої природи, для дітей допомога тваринам - велика радість. З кожним роком все більше стає дітей, які б хотіли бути волонтерами.
Для маленьких захисників братів наших менших - провели концерт «В гостях у Матроскіна».

"Для школьников это, прежде всего, очень важно – воспитание доброго, гуманного отношения к животным, неравнодушного отношения, но и гражданская позиция – это важно. Все денежки, которые будут с концерта, обязательно пойдут на стерилизацию и лечение животных – лягут на счет"

У такій важливій справі і дорослі не лишались осторонь: крім полтавських ентузіастів тваринами-безхатченками опікуються і міжнародні організації. Нещодавно до Полтави завітали австрійські благодійники: зараз вже150 бездомних тварин отримали лікування та щеплення. Також їх простерилізували, за прогнозами - це дозволить запобігти народженню двох тисяч кошенят та песиків. Волонтери та ловці планують обробити ще 50 тварин.

 Амір Халіл, доктор ветеринарної медицини австрійської благодійної організації «4 paws International”
"Наша головна мета – донести до людей, і, що важливо – до дітей, адже вони – наше майбутнє, що зараз необхідно вирішити проблему безпритульних тварин. І вирішити її гуманно"

Полтава - 11-те місто України, яке відвідали австрійці зі своєю благородною місією. Також вони опікуються і дикими тваринами: завдяки їх зусиллям, цього року в Україні вдалось врятувати 9 бурих ведмедів.