Конференція політичної партії «За Україну»

Під час конференції було обговорено нову редакцію програми , заслухано звіт про діяльність за останні три роки та визначено ключові завдання на 2014 - 2015 роки, розповідає Олег Пустовгар , голова облорганізації.
Олег Пустовгар , голова обласної організації партії «За Україну»
"Перший аспект, це участь у Президентських виборах . Полтавські «Заукраїнці» висловлюють чітко намір підтримати того кандидата від опозиції, якого узгодить з’їзд партії . По друге участь у виборах до органів місцевого самоврядування. "

Отримали делегати і благословення на подальшу працю на благо України та Полтавщини від Владики Федора, Архієпископа Полтавського та Кременчуцького Української православної церкви Київського патріархату,який переконаний, справа партійців буде мати гарне продовження.

Владика Федір, Архієпископ Полтавський та Кременчуцький
"На все добре, що ви робите і будете робити для нашої держави, вже є боже благословення, а мені залишається тільки побажати дійсно успіхів у нашій праці. "

Зібрання привітали партнери із громадських організацій - голови обласних організацій товариства «Просвіта» Микола Кульчинський та «Українська справа» Віктор Стеблянко. Останній вручив Олегові Пустовгару Почесну відзнаку за підписом представника Світового Конгресу Українців Романа Стефаніва за активне утвердження в 2005-10 рр. у інформаційно-видавничому просторі Полтавщини ідей визвольного руху.
Було обрано представників від Полтавщини на ІІ з’їзд партії та схвалено заяву щодо політичної та соціально-економічної ситуації в області. Зокрема, у ній констатували, що «завдяки антинародній політиці правлячого режиму життя більшості українців погіршилося, затримувалися виплати працівникам бюджетної сфери, нищилися малий і середній бізнес, буйним цвітом розквітла корупція. Відбувається нищення національної ідентичності та свободи слова».
На зборах був присутній й В’ячеслав Кириленко, лідер партії «За Україну», народний депутат, очільник парламентського комітету з питань культури і духовності, який охарактеризував політичну ситуацію у державі та окреслив завдання партії на майбутнє.

 В’ячеслав Кириленко, голова політичної партії «За Україну»
"Ми активізовуємо свою роботу, після дуже складного періоду дискусій, роздумів, політичного виживання якщо хочете, бо ми все-таки парламентська партія 4 депутати які були проведенні в ситуації не найсприятливішій в середині опозиції це все-таки є результат який треба покращувати збільшувати і поглиблювати."

На конференції відбулись і вибори правління та голови обласної організації. Одноголосно на другий термін було переобрано Олега Пустовгара.