Вечір пам`яті Анатолія Кукоби

Цієї осені відзначав би свій 65-й день народження Анатолій Кукоба. 5 термінів поспіль його обирали очільником міста, і вклад його у розбудову Полтави важко переоцінити. Архітектори та будівельники, які працювали разом з ним, політики та освітяни, спортсмени та художники - усі одностайно визнають: саме зусиллями Анатолія Тихоновича Полтава так стрімко розвивалась у 90-ті роки та стала духовним і культурним центром України.

 Євген Терещенко, член спілки журналістів України
"Ми працювали з ним у спільній команді, це був час, коли Україна переживала надзвичайно складний розподіл «бувшого радянського пирога». І якби не Анатолій Тихонович, то наше місто ніколи б не стало таким, як воно стало при ньому"

До 1100-річчя від заснування міста команда Анатолія Кукоби провела комплексну реконструкцію історичного центру . Завдяки зусиллям міського голови, зводились цілі мікрорайони, пам’ятники, будувались школи та лікарні. І тепер вшанувати його пам’ять прийшло багато людей: адже за 16 років плідної роботи на посаді очільника міста, він зробив немало добрих справ.

 Віра Кальник, дружина Анатолія Кукоби, голова Фонду захисту і підтримки талановитих дітей ім. А.Кукоби
"Ми зібрали друзів і просто поважних гостей для того, щоб іще раз згадати про цю людину, яка любила своє місто, яка дбала, яка була патріотом. І хотілося б, щоб цю естафету підтримали б керівники, і так держали б місто, як і він держав: в такому порядку, з такою любов’ю"

Ніщо не йде безслідно, і зроблене Анатолієм Кукобою добро живе й нині - адже продовжує діяти заснований ним Фонд.

Анатолій Лобач, директор Фонду захисту і підтримки талановитих дітей ім. А.Кукоби
"Фонд захисту і підтримки талановитих дітей, який тепер, по смерті Анатолія Тихоновича носить його почесне ім’я: і ті його справи, і заходи для дітей – тематичні ранки, конкурси малюнків, виготовлення календарів, підтримка на День захисту дітей, на 1 вересня, на Великдень – Фонд продовжує"

Про Анатолія Кукобу та його величні справи нагадує майже все у Полтаві - впевнені гості вечора пам’яті, - Тож пам’ять про нього лише міцнітиме з роками.

 Катерина Манько, директор ЗОШ №19
"Пройдуть роки і я впевнена, що ім’я Анатолія Тихоновича, яке він увіковічнив у своїх будівлях, у підземних переходах, у храмах, у будинках, у дорогах, буде жити надовго! "