ОДА- виставка фоторобіт про співпрацю громадськості і влади

Кожна важлива мить співпраці обласної громадськості і влади зберігається в архівах облдержадміністрації. За кілька років тут зібралося вже понад 3 тисячі фотографій. Світлини відображають як офіційні зустрічі, так і мітинги. Цікавий матеріал вирішили не ховати по коробкам. Невелику експозицію із 23 робіт розмістили безпосередньо у холі адміністративної будівлі. На офіційному відкритті виставки говорили здебільшого про те, як можна продуктивніше співпрацювати із громадянами та що для цього робиться зараз.
 Валерій Пархоменко, заступник голови -керівник апарату ОДА
"Ми завжди вислуховуємо критичні зауваження. На основі цих зауважень ми робимо зміни у реалізації тих чи інших напрямків: медицина, освіта чи інші гуманітарні блоки."

А ось Володимир Голуб, голова громадської ради при облдержадміністрації зазначив, що близько 80% звернень, що надходять до них, вдається позитивно вирішити. Хоча весь процес досить складний.
 Володимир Голуб, голова громадської ради при ОДА
"Ми даємо свої запити в департаменти, управління. Вони нам відповідають. Не завжди добре, іноді як переписка між нами і ними, де вони схиляються на якісь там постанови, але існує одна основа постанова -працюй для людини."

Виставку планують розширити, показати ще більше знакових подій та не обмежуватися холом облдержадміністрації, а розмістити фотографії по всій будівлі.