Кулінарний фестиваль -Протягом трьох тижнів ресторан Палаццо Прем’єр Готель представлятиме кращу кухню Прем’єр готелів України

«Прем’єр Готелі» це колекція розкішних українських готелів, кожен з яких є особливим, але всі однаково гостині та затишні. Кожен з готелів зберігає свою неповторну атмосферу, історію та дух того міста, де він розташований. Про те всі вони єдині у прагненні завжди надавати найкращий сервіс та піклуватися, насамперед, про зручність своїх гостей. В колекції 9 готелів у Києві, Ялті ,Полтаві, Донецьку та Львові. Так три видатні шеф-кухарі, три абсолютно різні тематичні меню і в результаті - вишукані, особливі та смачні страви протягом трьох тижнів представлятиме Полтавський ресторан Палаццо Прем’єр Готелю.

 Ольга Пасько, старший адміністратор ресторану «Палаццо»
"З 11 листопада по 1 грудня тут проходитиме Кулінарний фестиваль Прем’єр Готелів, куди з’їдуться шеф-кухарі Прем’єр Готелів з Києва, Львова та Ялти. Потягом кожного з трьох тижнів фестивалю ресторан Палаццо презентуватиме нове тематичне меню. Команда ресторану пройде майстер-класи від запрошених шефів та весь тиждень готуватиме для гостей справжні кулінарну витвори. "

Відкриється фестиваль тижнем «галицької кухні» від шефа львівського Дністер Прем’єр Готелю Івана Ломейко. Молодий та амбітний шеф-кухар вже встиг взяти участь в кулінарному шоу «Пекельна кухня 3. Битва характерів» та потрапити до п’ятірки півфіналістів кращих шеф-кухарів за оцінкою Арама Манацаканова. Другим пройде тиждень «Морської кухні з присмаком Азії», яку представлятиме шеф-кухар Ореада Прем’єр Готель з Ялти Віталій Влахно - хто як не він володіє усіма тонкощами перетворення найсвіжіших морських продуктів на корисні та витончені страви. І наприкінці фестивалю на нас чекатиме тиждень «Високої кухні». Що це означає? Максимальна насиченість смаку страви при мінімальній кількості продуктів - ось один з принципів, за якими творить Олександр Король, шеф легендарного київського Прем’єр Палацу.

 Артем Романов, директор з продажів та маркетингу ресторану «Палаццо»
"Кулінарним фестивалем бренд «Палаццо» святкує своє 10-річчя. За цей час він встиг завоювати репутацію найкращого закладу в місті та із задоволенням продовжує її підтримувати. А оскільки в 2013 році мережа готелів Прем’єр Готелі також відмічає своє 10 – річчя, полтавські гурмани та гості міста матимуть нагоду спробувати краще з того, що пропонують Прем’єр Готелі в різних куточках України. "


Зазначимо, у 2013 році чотири з Прем’єр Готелів увійшли до списку 20-ти кращих готелів України за оцінками гостей, 2 готелі отримали найвищу відзнаку «Сертіфікейт оф Екселент» від сайту ТріпАдвістор.ком, сім Прем’єр Готелів стали лауреатами національної премії «100 кращих готелів України»