провалля на тротуарі

Будинок в районі автовокзалу вже став відомим серед полтавців та гостей міста: на його стіні палає червоне полум’я, нагадуючи про страшну трагедію - війну в Афганістані. Закарбована у фарбах пам’ять про подвиг Сергія Коротуна - хлопця, який жив у цьому будинку. Проте, ті, хто приїжджає сюди подивитися на меморіальну дошку, неминуче натикається і на таку «прикрасу» Полтави, як провалля в тротуарі.

Микола Островський, гість Полтави
"Мы гости в этом городе. Город красивый, хороший, но на самом деле, когда идешь по тротуару – это я не знаю, как люди живут… Я живу в Херсоне, у нас таких нет тротуаров."
"Автовокзал, ж/д вокзал – красивые улицы. Это лицо города!"
"Не менш обурені станом тротуару і місцеві мешканці. "

 Наталя Коротун, мешканка Великотирнівської
"Саме страшніше, це конечно, оці ями і тут всього 100 метрів до остановки і от траси - і не можна зробить дороги? І це не те, що нам стидно, що тут жильці, а це стидно, навєрно, й городу: що приїжджають машинами глянути на це, усі ж дивляться! А тут що?»"

Мешканці будинків, що виходять на понівечену вулицю вже неодноразово зверталися у різні інстанції, щоб вирішити цю проблему. Лист, який вони написали до ЖЕО, переслали до комунального підприємства «Полтававодоканал».

 Галина Якименко, мешканка вул. Великотирнівської
"Я звонила в аварійну, в каналізаційну, спитала: це ваше? Вам ремонтіровать? «Я не знаю» - ну а кому мені ще?!
Я ходила в «Водоканал» з цим письмом, показала. Вони сказали: ми получили це. А де воно? Може воно там десь потєрялось ілі що?»

Відповідно до офіційної відповіді ЖЕО №2 мешканцям будинку, причина виникнення пробоїн - несправність мережі, і вирішити її можна, відремонтувавши чи замінивши трубопровід. У "Полтававодоканалі" запевнили: заяви і від ЖЕО, і від мешканців отримали одночасно - у день виходу сюжету, і тоді ж направили бригади з перевіркою: якщо цей каналізаційний колодязь дійсно знаходиться на балансі "Полтававодоканалу", проблему ліквідують яйнайшвидше. У випадку ж, якщо несправну мережу обслуговує інше підприємство - пошуки винуватців продовжаться.