Віталій Кличко вирушив в тур регіонами України

 Одеська область стала першим регіоном, який відвідав Кличко після оголошення свого рішення балотуватися в Президенти. Одеса, Ізмаїл, Арциз, Кілія - ​​на кожну зустріч з лідером партії УДАР приходили сотні людей. Корупція влади і невиконання державою соціальних зобов'язань, абсолютна незахищеність громадян і їх прав - основні теми, що хвилюють людей на місцях.

" Легко проиехать и сказать, я обещаю…."

 Свою оцінку діяльності чинного Президента Кличко дав на прес-конференції в Одесі: за його влади перспектив у країни немає.

"Першим завданням є ..."
 У своїх виступах перед людьми Віталій Кличко підтвердив намір балотуватися в Президенти України у 2015 році. За словами лідера УДАРу, вже ведеться робота з формування передвиборчих штабів. А його поїздки по регіонах і спілкування з людьми спрямовані на донесення бачення необхідних змін в країні. А також, на думку Кличка, таке спілкування допоможе залучити нових активістів і отримати зворотній зв»язок, щоб врахувати думки та потреби людей у передвиборчій програмі.

" Кожен політик повинен мати зворотний зв'язок ..."
Не обійшлося і без провокацій. В Одесі перед прес-конференцією лідера УДАРу раптово пропало освітлення. А на вулиці його зустрічав пікет з проплаченою масовкою. Втім, Кличко не розгубився: акція, яка, за задумом провокаторів, повинна була зганьбити гостя, фактично перетворилася на посміховисько над її організаторами.

" Хто писав цей плакат, ти не писав? .... "

Учасникам проплаченого пікету не залишалося нічого іншого, як теж привітати Кличка, згорнути плакати і розійтися.
А лідер «УДАРу» підкреслив що жодні провокації його не зупинять. І він продовжить поїздки країною і зустрічі з людьми.