ДАІ м.Полтава проводить профілактичні заходи, під умовною назвою «Пішохід»

З початку 2013 року на території Полтавської області сталося 957 ДТП з потерпілими, в яких 1.155 осіб травмовано та 159 загинуло. Лише за минулу добу трапилося 2 ДТП з потерпілими, в яких 1 особу травмовано та 1 особа загинула. Не рідкістю є і ДТП за участю дітей адже не завжди батьки можуть встежити за малечею. Тому аби дітлахи були про інформовані про те як правильно переходити дорогу ДАЇшники області проводять акцію. За правильний перехід дороги квитки в цирк, розповідає Валерій Таран, заступник начальник ДАЇ міста.

 Валерій Таран, заступник начальника ДАЇ м. Полтава
"Проводимо профілактичні заходи, під умовною назвою «Пішохід». В захід входить, щоб пішоходи дотримувались правил дорожнього руху, переходили проїзну частину по пішохідних переходах."

Сама ж малече розповідає, що й так знає як правильно переходити дорогу а іноді навіть й навчає своїх батьків правилам дорожнього руху.

 Деліна Ляшенко, 11 років
"Потрібно спочатку подивитись на ліво, потім на право, спочатку подивитись на ліво, перейти до середини дороги, подивитись на право і перейти дорогу повністю. "

Зазначимо за 10 місяців поточного року зареєстровано 117 ДТП за участю дітей в яких 119 дітей травмовано 9 загинуло, з вили дітей сталось 41 ДТП, в яких травмовано 42 дитини та 2 загинуло