У Полтавському університеті економіки і торгівлі проходить турнір з волейболу

У Полтавському університеті економіки і торгівлі проходить турнір з волейболу. Організовувати подібні спортивні заходи - давня традиція для педагогічного колективу навчального закладу. Кожного навчального року студенти вишу змагаються за першість у різноманітних видах спорту - від міні-футболу до настільного тенісу.

Алла Кобобел, заступник декана з виховної роботи факультету харчових технологій, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу ПУЕТ
«Ми намагаємося приділяти увагу не лише навчально-виховному процесу, а й здоровому способу життя.»

Волейбольні турніри, як і решта, проходять у ПУЕТ щороку. Ця гра користується неабиякою популярністю , тип паче, що мають у своєму розпорядженні сучасний волейбольний майданчик, розташований у спортивному комплексі.

Ігор Васецький, старший викладач кафедри фізичного виховання ПУЕТ
«За підтримки ректорату вишу ми намагаємося популяризувати волейбол у нашому місті, прививати дітям та учням шкіл здоровий спосіб життя.»

Головний трофей цьогорічних змагань - кубок ректора вишу Олексія Нестулі. Претендують на нього колективи 4 навчальних закладів міста: власне ПУЕТ, політехнічний коледж, кооперативний технікум та дитячо-юнацька спортивна школа №2. Кожен з них представляє одна чоловіча і одна жіноча команда.

Дмитро Яценко, студент ПУЕТ, учасник збірної ПУЕТ з волейболу
«У цьому році дуже виріс рівень команд. Минулого року не було команди ДЮСШ, нам було легше.»

У перший з трьох днів турніру глядачі стали свідками трьох матчів. У першому вихованці другої дитячо-юнацької спортивної школи із рахунком 2-1 взяли гору над студентами політехнічного коледжу. Хлопці з кооперативного технікуму поступилися збірній університету економіки і торгівлі - 0-2. Не вдалося перемогти і дівчатам з кооперативного технікуму - їх з рахунком 2-0 здолали юні спортсменки з ДЮСШ. Володарі кубку ректора стануть відомі 14 лістопада, у завершальний день змагань.