прес-конференція керівників громадської організації «Клуб «Квітень»

Людина народжується без фобій та шкідливих звичок, це вже потім суспільство нав'язує їх, вважає Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації. Тому слід активно пропагувати здоровий спосіб життя та підтримувати тих, хто збився з правильного шляху.

 Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату ОДА
"Це хвороба не стільки вона від людини залежить, як скільки вона більше залежить від суспільства. Ми знаємо, що на території світу є декілька категорій держав, які по різному відносяться до цієї проблеми. "

Попри те, що існують різні види залежності: алкоголізм, ігроманія чи шопінгоманія, чомусь лише наркоманія викликає в суспільстві найбільший страх, переконані громадські діячі. Адже навіть журналісти ставляться до цих людей упередженно.

 Євгеній Аничин, голова ГО «Клуб «Квітень»
"В 2000 году ми провели точно такоеже исследование среди журналистов города, тогда было опрошено 80 журналистов, буквально на 10% ми поднялись, ну тоесть изменили отношение к категориям наркозависимых."
Як запевняють громадські діячі анкетування деякими своїми показниками просто вражає.
Євгеній Аничин, голова ГО «Клуб «Квітень»
"Я запре тил бы им кметь детей и вместе с колебаюшимись ответили Да 40 % в об щем там 20 ы точно так же я бы никогда не випускали х на свободу."

Внаслідок таких показників представники громадських організацій вирішили розпочати інформаційно-просвітницьку кампанію під назвою «Крок назустріч», в рамках якої планують проводити круглі столи, акції, та всебічно висвітлювати проблеми наркоманії через ЗМІ.