«Здай кров - врятуй життя». Традиційна акція працівників Державної автоінспекції

З 11 листопада в Україні розпочався Національний тиждень безпеки дорожнього руху. Серед традиційних заходів, які проводять працівники Державної автоінспекції - акція «Здай кров - врятуй життя».

 Володимир Рудіков, головний лікар обласної станції переливання крові
"На сьогоднішній день по області – це не тільки в Полтаві, це і в Кременчуці, Лубнах – близько 100 чоловік-співробітників стануть донорами крові. Буде заготовлено майже 40 л донорської крові, з якої будуть виготовлені якісні компоненти і препарати крові"

Як розповідає головний лікар обласної станції переливання крові, потреба у цій життєдайній рідині є завжди - переливання необхідне під час операцій, отримання травм та хіміотерапії, компоненти крові входять у склад багатьох препаратів. За даними Міністерства охорони здоров'я, кожен четвертий українець хоч раз у житті потребує переливання.
Інспектори ДАІ ж здають кров - щоб убезпечити певну категорію громадян, життям яких вони опікуються під час виконання своїх службових обов’язків.

 Анатолій Соловей, начальник відділу кадрів ДАІ у Полтавській області
"Беруть участь у цьому заході, здають кров, для того, щоб надати цю кров в подальшому учасникам дорожнього руху, які потерпіли в результаті дорожньо-транспортних пригод"

Акція проходить вже втретє, проте з кожним роком бажаючим долучитися до неї все більше.

Сергій Гузенко, інспектор ДАІ
"- А справу добру робим для людей.
- А ви вперше берете участь участь в акції?
- Так.
- А будете ще долучатися?
- Я думаю, так"

Перед процедурою усі інспектори пройшли ретельне обстеження, в цілому забір крові переносили легко - деякі ж навіть відмовились від законних лікарняних, щоб наступного дня вже повернутися до роботи.