У Полтаві чоловік убив свою дружину.

5 листопада до Октябрського райвідділу міліції Полтави звернувся чоловік. Він побивався, що зникла дружина, з 12-ї години дня не виходить на зв'язок. Ні на роботі, ні вдома жінка не з’являлася. Раніше такого ніколи не було.Правоохоронці одразу ж розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).На пошуки жінки кинули усі сили .Активно допомогали колеги зниклої. Адже на роботі 31-річнужінку поважали й цінували.
Олена Конобієвська, колега загиблої
"Она біла очень добрая, отзівчивая. Прекрасная мать, прекрасная жена. Она жила семьей. Очень любила мужа, дочь свою."

Кілька діб оперативники прискіпливо робили свою справу, відтворювали до секунди хронометраж того дня.Співставляли свідчення і факти. Аналізували і врешті прийшли до страшного висновку. Жінку вбили, і не хто-небудь, а власний чоловік.

Микола Михайлик, начальник УКР УМВС України в Полтавській області
"Було з"ясовано, що даний громадянин на власному втомобілі вивіз дружину на територію Полтавського району, де вчинив вбивство...
...При розкритті даного злочину ми з"ясували , що людина готовилась до вчинення даного злочину, підготувавши собі алібі."

 Едуард Федосов, начальник УМВС України в Полтавській області
"Роботу міліція провела в повному обсязі. Змогли доказати і розбити алібі цього громадянина. Зараз цей громадянин зізнався у скоєнні вбивства."

Коли 28-мирічному молодому чоловікові правоохоронці пред’явили всі аргументи та докази, останній, розповів усі подробиці вчиненого ним тяжкого злочину.Як пояснив підозрюваний, - розповідають правоохоронці, сварка виникла на ґрунті ревнощів.
 підозрюваний
"В скоєному каєтеся?
Каюсь.
Запитань більше нема.
Каюсь і дуже каюсь..."

За умисне вбивство підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7-ми до 15-ти років.В родини залишилася маленька донька.