засідання круглого столу за участю В.Пархоменка

Влада повинна співпрацювати з громадськістю на конструктивному рівні, зауважив під час засідання круглого столу Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату ОДА. На сьогодні робота Громадської ради при облдержадміністрації визнана всеукраїнськими структурами однією із кращих в державі.

Валерій Пархоменко, заступник голови – керівник апарату ОДА
"Треба співпрацювати з громадськістю, це передбачено постановою уряду, це передбачено указом Президента Віктора Януковича про те, що влада з громадськістю опрацьовувати, щоб не приймати одноосібне рішення. "

Як зазначає Володимир Голуб, голова Громадської ради при ОДА, їх структура включає 100 осіб та 28 громадських рад при райдержадміністраціях та міськвиконкомах. Загалом до складів цих дорадчих органів увійшли 477 членів громадських організацій.

Володимир Голуб, голова Громадської ради при ОДА
"У нас в громадську раду входить 100 громадських організацій, 100 громадських організацій це багато, дуже багато людей і коли під тобою стоїть саме така сила на тебе і звертають увагу. "

На звершення круглого столу Володимир Голуб висловив переконання, що співпраця обласної влади та громадськості в подальшому лише розширюватиметься.