Полтавська молодь прибрала територію музею Панаса Мирного.

Полтавська молодь прибрала територію музею Панаса Мирного. Волонтери та активісти озброїлися мітлами та граблями, аби звернути увагу полтавців на збереження чистоти у місті.

Анатолій Безпалюк, директор обласного молодіжного центру
«Ми не прагнемо, щоб молодь винесла якомога більше сміття. Мета - привернути увагу до чистоти навколо себе, у місцях, де проводять різні заходи.»

Самі волонтери кажуть: своїми діями намагаються подати приклад решті людей. Полтавець Віталій намагається не пропускати подібних заходів та акцій. Говорить: йому та його товаришам не байдужий стан довкілля.

Віталій Катунін, волонтер
«Намагаюся брати участь у таких заходах якомога частіше. Це роблю або я, або інші активісти. Активістів у нас багато, можна завжди знайти охочих. Немає сенсу розказувати, що не треба смітити - треба показувати на власному прикладі.»

Працівники музею Панаса Мирного вдячні молодим ентузіастам. Кажуть: і їм приємно, і молоді корисно - на знак подяки за роботу вони провели для волонтерів екскурсію музеєм.

Вікторія Пащенко, провідний науковий співробітник музею П. Мирного
«Молодь знайомиться з культурними надбаннями нашого краю. А Полтавщина славиться своїми талантами.»

У так званому «історичному прибиранні» взяли участь студенти міських навчальних закладів, працівники Обласного молодіжного центру та небайдужа молодь.