Підсумки губернаторства О.Удовіченка

Олександра Удовіченка призначили на посаду голови Полтавської облдержадміністрації у 2010 році. За словами губернатора, тільки цей рік, з огляду на загальносвітові та загальноукраїнські тенденденції, був економічно сприятливим. Але, все ж-таки, області вдалося досягти стабільності.

 Олександр Удовіченко- голова Полтавської ОДА
"В регіоні була відновлена макроекономічна стабільність, відбулося пожвавлення економічного зростання і нам вдалося значно підвищити ефективність в різних галузях."
Не оминули увагою на прес-конференції і тему погодних умов, що спричинили знеструмлення у деяких містах і селах. Але, на думку Олександра Удовіченка, із стихією впоралися. Поступово до осель повертається електрозабезпечення, на дорогах вдалося уникнути заторів.

 Олександр Удовіченко- голова Полтавської ОДА
"223 населені пункти було обезточено. Більше півтори тисячі трансформаторних підстанції вийшло з ладу, падали опори. Сьогодні їх близько ста по високовольтним лініям... Зрозуміло, що це такий факт, який за сутки не відновити."


Щодо медичної реформи, то, аби лікарі встигали доїжджати до місця виклику в регламентований час -10 хвилин у межах міста, та 20-у сільській місцевості, у 2013 оновлять автопарк лікарень. А ось навчальні заклади області вже мають 105 шкільних автобусів, а 513 освітніх закладів користуються Інтернетом. У планах на цей рік, Олександр Удовіченко вбачає забезпечити приріст обсягів капітальних інвестицій до 11 мільярдів гривень, а рівень середньої заробітної плати підняти до 3410 гривень