В області готуються до конкурсу "Містер Полтавщини".

21 листопада розпочнеться конкурс "Містер Полтавщини". Хлопці з усього регіону суперничатимуть за звання кращого у ряді конкурсів. Серед них стрільба у тирі, Інтернет-голосування та інтелектуальні дебати. Буде й традиційне дефіле. Щоправда, за словами організаторів, змагання по зовнішності відійдуть на другий план.

Ірина Панченко, співробітник обласного молодіжного центру
"Для чоловіка не головне зовнішня краса. Потрібно, щоб він був впевненим у собі, мужнім, щоб зміг відстояти свою думку, показати себе."

Для конкурсу планують відібрати щонайменше 12 учасників. Цього разу організатори вирішили збільшити віковий діапазон. Наймолодшому з конкурсантів буде 17, найстаршому - 28 років. Але головною родзинкою стане те, наскільки молоді люди будуть відрізнятися один від одного. Разом зі звичаними студентами за звання "Містера" боротимуться рятувальник та боєць "Беркуту".

Анатолій Безпалюк, директор обласного молодіжного центру
"У нас будуть представники вищих навчальних закладів - студенти, також інтерни з навчальних закладів. Так як це обласний конкурс, буде брати участь хлопець з Кременчука, який працює на вагонобудівному заводі."

Фінал конкурсу планують провести 4 грудня, приурочивши подію до Дня збройних сил України. Окрім місцевих ЗМІ на захід хочуть запросити представників столичних друкованих видань, таких, як журнали Men's Health і Cosmopolitain