півфінал конкурсу «Скарби Полтавщини-2013»,

У ТРЦ «Київ» завершився півфінал вже другого конкурсу краси і таланту «Скарби Полтавщини-2013». Головний приз фестивалю - поїздка до Діснейленду у Франції. Майже місяць організатори збирали заявки на участь серед вихованців творчих гуртків міста, однак чимало дітей з області також виявили бажання долучитися до змагання. Загалом же у півфіналі мірялися силами більш ніж 90 дітей у різних номінаціях.

Валерія Петько, організатор конкурсу краси і таланту «Скарби Полтавщини»
"У нас конкурс разделяется на такие категории, это 5 номинаций: актерское мастерство, вокал, хореография, цирковое и модельное искусство"

Анна Карпенко приїхала із Лубен, щоб представити глядачу свій танець - Фламенко.
Анна Карпенко, учасниця конкурсу «Скарби Полтавщини»
"Мене запросив сюди мій хореограф. Сказав, щоб я спробувала та я вирішила, що це мені буде в допомозі"

Чимало учасників змагалися одразу у кількох категоріях. 11 річна Софія з Полтави виступила як модель та як танцюристка. Хоча й окрім того, дівчина має ще один талант - грає на флейті. Днями Софія повернулася з Москви, де в музичному конкурсі взяла перше місце.

Софія Матвієнко, учасниця конкурсу «Скарби Полтавщини»
"Я учусь на флейте 2 года. Занимаюсь у учителя с Киева по скапу. А танцевать меня мама учит"
Катерина Батюк, учасниця конкурсу «Скарби Полтавщини»
"Сьогодні я показувала своє модельне мистецтво, а також я співала.
Я співала пісню «Україночка»"

Оцінювали юних творчих особистостей, не менш творче журі. 9 суддів, кожен із яких відповідав за свій напрямок: вокал, акторську майстерність, циркове та модельне і мистецтво і хореографію.

Павло Миронов, керівник спортивно-бального танцювального центру «Діамант»
"Я считаю, что в будущем все эти ребята в независимости от того, какой у них будет результат на этом конкурсе, получат какую-то путевку в жизнь, какой-то толчок для своїх творческих начинаний"

Запросили цього разу до суддівської команди і переможця минулого конкурсу «Скарби Полтавщини» - Владислава Шустова. Еквілібрування на котушках - саме цей жанр вихованцю циркової студії приніс Гран-Прі та мандрівку до Діснейленду. Виступати - говорить хлопець - справа звична, а от сидіти в журі - це в новинку.

Владислав Шустов, володар Гран-прі конкурсу «Скарби Полтавщини- 2011»
"Я не звик дивитися усі номера програми. Якщо чесно, то коли ми виступали - ходили на атракціони, або просто розважались з моїми батьками, а тут треба сидіти уважно до всього приглядатися, але мені це подобається)

Так як головний спонсор проекту «Скарби Полтавщини» Полтавський тепловозоремонтний завод, на якому, до речі, невдовзі збираються випустити абсолютно новий тепловоз, то організатори прийняли рішення ввести ще одну номінацію в рамках конкурсу - «моделісти-конструктори».

Валерія Петько, організатор конкурсу краси і таланту «Скарби Полтавщини»
"Это дети со всех кружков, которые имеют техническое направление, должны показать или сделать модель тепловоза"

З півфіналу відібрали по 5-ть учасників з кожної категорії. Тобто у фіналі змагатимуться 25-теро дітей.

Валерія Петько, організатор конкурсу краси і таланту «Скарби Полтавщини»
"Их уже ждут мастер-классы, встречи с руководителями, развлекательная программа. Это все мы готовим для финалистов"

Фінал конкурсу «Скарби Полтавщини» проведуть 14 грудня. Тоді й стане відомим ім"я переможця, який отримає путівку до Діснейленду. Віддати свій голос за учасників може кожен бажаючий - організатори проводять інтернет-голосування на офіційному сайті конкурсу: skarb.pl.ua