підготовка до проведення фінальної частини обласного проекту «Краща студентська команда Полтавщини».

Вже цієї суботи в палаці дозвілля «Листопад» відбудеться фінальний етап обласного проекту «Краща студентська команда Полтавщини» . Конкурс проводиться в області уже в друге, але і за такий короткий час встиг полюбитися студентській молоді. Під час прес-конференції організатори не стали розкривати всі таємниці цьогорічного фіналу. Як зазначила Юлія Северин, заступник начальника відділу у справах сім’ї та молоді ОДА, зробили вони це навмисно, аби зберегти інтригу.
 Юлія Северин, заступника начальника відділу у справах сім’ї та молоді ОДА
"Ми сподіваємось що усі і учасники і глядачі отримають задоволення "
Але журналістам вдалось таки вивідати деяку інформацію, зокрема стало відомо, що переможців уже визначили, цього року їх обиртатимуть у 4-х номінаціях. «Кращий студент науковець Полтавщини», «Кращий громадський діяч Полтавщини», «Кращий студент-спортсмен Полтавщини», «Кращий студент творча особистість Полтавщини».
 Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату ОДА
"Оголошення нагороджених відбудеться, інтригу продовжуємо, на гала концерті під час фіналу, коли розкриємо."
Команда переможець отримає грошову винагороду та кубок. Цього року він буде інший, як обіцяють організатори змінюватимуть вони його щороку. "
 Олексій Чепурко, голова обласної організації ВМГО «Молоді регіони»
"За участь у конкурсі команда ВНЗ отримує 1,5 тисячі гривень, переможець отримає 3 тисячі гривень ну і безумовно отрмає кубок. "
Збільшено цього року і кількість команд учасників, адже до участі долучився Кременчуцький національний університет ім. М.Остроградського. Залишається таємницею і повний склад журі, відомо тільки ,що окрім представники міської та обласної влади до його складу входитимуть й дві місцеві творчі особистості. Це люди, які зможуть оцінити виступи команд із професійної творчої точки зору.