Полтава приймає аграріїв з усієї країни

Полтава приймає аграріїв з усієї країни на виставці «Агропром - Полтава», приуроченій до дня працівника сільського господарства. Представники провідних українських фірм приїхали, аби продемонструвати свої товари та знайти нових партнерів для бізнесу. Порівняно з минулим роком масштаби експозиції значно зросли. Тут і техніка, і продукти харчування, і добрива. Гості з інших областей вражені рівнем організації та гостинністю полтавців.

Валентина, предтасник аграрної фірми (м. Краматорськ, Донецька обл.)
«Нам подобається Полтава, недарма її називають золотим місцем. Ми тут вже другий рік поспіль, нам подобається настрій виставки. Ми шукаємо тих, хто вирощує продукцію на землі.»

Тетяна Сітнікова, представник аграрної фірми (м. Харків)
«Ми у цій виставці вперше беремо участь. Минулого року нас запросили, і ми зрозуміли, що нам це цікаво - безпосереднє спілкування. Важливо, що виставка відбувається напередодні для працівника сільського господарства, і ми, представляючи свою продукцію, можемо привітати аграріїв.»

Відзначають прогрес агровиставки і полтавські підприємці. Бізнесмен Максим Венгровський переконаний: «Агропром-Полтава» може дати фору столичним та навіть зарубіжним сільськогосподарським експозиціям.

Максим Венгровський, приватний підприємець (Полтавська область)
«На Полтавські регіональній виставці ми вперше і відчуття у нас чудові. Представлена продукція різних агропромислових груп, товаровиробників, сільгоспвиробників. Я вважаю, що виставка на найвищому рівні.»

Після відкриття експозиції на аграріїв чекав концерт на честь професійного свята працівників села - для присутніх виступили полтавські артисти. Під час урочистостей кращих аграріїв Полтавщини нагородили відзнаками та грамотами.