засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства та питань екології і раціонального природокористування

Для багатьох областей Полтавщини забезпечення населення питною водою є однією із пріоритетних проблем, розв’язання якої необхідно для збереження здоров'я та поліпшення умов діяльності тому як зазначає Юрій Злобін, виконуючий обов’язки директора Департаменту житлово-комунального господарства ОДА ,на поточний рік програмою було передбачено 31 млн. грн., 12 з державного бюджету та 8 місцеві, решта залучення позабюджетних коштів .

Юрій Злобін, в.о. директора Департаменту житлово-комунального господарства ОДА
"Ми зробили багато в напрямку заміни застарілих труб: водопровідних, каналізаційних, будівництва нових водопроводів, побудували свердловину одну в Семенівському районі, дві реконструювали в Глобинському."

Також для вдосконалення стану поводження з твердими побутовими відходами на території Полтавської області затверджено обласну Програму на 2012 - 2018 роки якою передбачено переробка та утилізація відходів.
 Юрій Злобін, в.о. директора Департаменту житлово-комунального господарства ОДА
"Будівництво 4 заводів з переробки твердих побутових відходів та 18 сортувальних станцій, на сьогоднішній день на 2013 рік кошти які були передбачені в місцевому бюджеті на 2013 рік було програмою передбачено з обласного бюджету 1 млн.250 тис, всього передбачено 1 млрд. 600 мил. Грн.."

Як зазначив Юрій Злобін, на сьогодні реалізація програми призупинення через в підготовку документів на взяття позики в одному із закордонних банків.