Благодійна акція в притулку «Любисток»

Полтавський обласний дитячий притулок «Любисток» функціонує з 2002 року. Заклад розрахований на тимчасове перебування 50 дітей. Навчання відбувається відповідно до шкільної програми з кожною віковою категорією окремо.

Валентин Гавриленко- директор Полтавського обласного дитячого притулку "Любисток"
"На даний час у притулку перебуває 11 дітей. Найдовший термін перебування -3 місяці. 3 місяці дається на те, щоб служби у справах дітей вирішили питання, щодо подальшого їх влаштування."
Аби підтримати малечу, що наразі перебуває у притулку, «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби, подарував їм набори канцтоварів, з усім необхідним приладдям для творчості та солодощі. Натомість, діти підготували святкову програму із музичними та пісенними виступами. До речі, напередодні благодійного заходу, близько 20 дітей вже повернулися до своїх сімей.

 Віра Кальник- голова "Фонду захисту і підтримки талановитих дітей" ім. А.Кукоби
"Ми вирішили їх порадувати, приготували подаруночки. Щоб вони не відчували себе одинокими, щоб знали, що про них піклуються."
Такі благодійні акції у притулку «Любисток», «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби проводить не вперше. Зокрема, діти вже брали участь у спортивних заходах.