50-річчя творчої діяльності відзначив Юрій Попов, народний артист України.

Юрій Попов вже 50 років самовіддано грає провідні ролі в обласному театрі імені Гоголя. У його творчому доробку вже понад 100 втілених персонажів та безліч нагород. Але найприємнішим здобутком він вважає визнання глядачів. Адже саме для них щоразу він перетворюється чи то у Санчо Пансо із «Людини з Ламанчі», Фірса із «Вишневого саду», Мартина Борулю із однойменної п’єси. Всіх героїв не перелічити. А почався шлях сходження Юрія Попова на акторський олімп ще 1963 року. Тоді він і подумати не міг, що на нього чекає таке театральне життя та звання народного артиста України.
Юрій Попов, народний артист України
"Коли мені запропонували театр Франка і приїхав головний режисер Полтавського театру. І теж запропонував. Мені дали 2 ночі, щоб я подумав. Я подумав і вибрав полтавський. Я думав тільки про роботу. Я думав про працю."

50-річний ювілей творчості народний артист зустрів як і годиться в акторському світі -на сцені, у головній ролі. Цього вечора поціновувачі мистецтва переглядали виставу «Тев’є-Тевель», написану Шоломом Алейхемом. Юрій Попов, звичайно, виконав роль головного героя. Виставу вважає особливою, адже в ній поєднується драма і комедія, філософія життя та бачення світу. Поздоровити актора із визначною датою та бенефісною роллю, прийшли як друзі, так і прихильники творчості.
 Геннадій Фасій, нач. управління культури ОДА
"Ми радіємо, що він з нами, що він не в залі дивиться свій бенефіс, а на сцені і працює. Ця вистава незвичайна, я вдруге її дивлюся. Вона складна."

До речі, вистава «Тев’є-Тевель» за 4 роки демонструвалася глядачам близько 10 разів. Актори сподіваються, що вона все ж-таки полюбиться глядачам та стане ще однією візитівкою драматичного театру.