нарада за участю голови обласної державної адміністрації Олександра Удовіченка.

Полтавщина активно готується до настання холодної пори року . Як повідомив Дмитро Кобченко, начальник обласної Служби автодоріг, філії державного підприємства „Полтавський облавтодор” на 92 % готова снігоочисна техніка , планується також заготовити на зимові дороги 45 тис. тонн піску та 6 тис. тонн технічної солі, і з виконанням цього завдання вони майже впорались.

 Дмитро Кобченко, начальник Служби автомобільних доріг Полтавської області
"Станом на 13 листопада 2013 року в області є вже 40,9 тис тон піску - 91% від нормативної потреби та 5,2 тис. тон технічної солі, що складає 89% від нормативної потреби. "

Готують до настання холодної пори року й території автостанцій та автовокзалів, так зазначив Ігор Васін, заступник директора Департаменту інфраструктури та туризму ОДА майже всі пункти відправлення пасажирів готові до зими. Прибрані від сміття та обладнані обігрівом.

Ігор Васін, заступник директора Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
"На балансі товариства з обмеженою відповідальністю «Полтава автотранс» знаходиться 38 автостанцій, 24 опалюються індивідуально, котли на газовому опалені, 7 міські централізовані котельні, 3 електронними обігрівачами та 2 на твердому паливі"

Проте після звіту Ігора Васіна, у голови Олександра Удовіченка виникло запитання стосовно автостанції в Решетилівці.

Олександр Удовіченко, голова ОДА
"Там завалено мусором, там ужас. Що там за станція на трасі, це супер астоснатнція Решетилівка називається, чи що?"
На завершення наради Ігор Васін пообіцяв розібратись з ситуацією, що склалась на автостанції.