круглий стіл «Послуги бібліотеки: сучасні шляхи модернізації очима споживача».

В обласній бібліотеці імені Олеся Гончара започаткували традицію публічно звітувати перед громадою, представниками влади, організаціями-партнерами. Директор установи розповіла про роботу цього закладу.

 Ірина Балибіна, директор обласної бібліотеки для юнацтва імені О.Гончара
"На сьогодні в бібліотеці працює 8 відділів: комплектування та зберігання фондів, обслуговування споживачів соціо-культурної роботи, періодики та документів іноземними мовами, науково-методичний відділ, відділ інформаційно-бібліографічного обслуговування, інноваційних технологій та електронних ресурсів, відділ читальних зал"

У штаті - 57 осіб, 35 з них - бібліографічні працівники. Крім загальних відомостей щодо роботи закладу, провели круглий стіл «Послуги бібліотеки: сучасні шляхи модернізації очима споживача».
Аналітичний звіт за результатами фокус-групового дослідження підготували у Бюро економічних та соціальних досліджень та передали рекомендації щодо удосконалень.

 Вадим Штефан, керівник проектів Аналітичного центру «Бюро економічних та соціальних досліджень»
"Не всі послуги, які є в бібліотеці, відомі громадянам, не всі користуються: якщо, наприклад, юнацтво і діти користуються цими послугами – наприклад, перегляд відеофільмів, то дорослі не користуються."

Не обійшли увагою і співпрацю з організаціями-партнерами.

Генадій Фасій, начальник Управління культури ОДА
"Двері бібліотеки відкриті для будь-яких організацій: буквально в неділю ми тут відкривали вірменську школу. Є угода між громадською організацією «Ванк» і цією бібліотекою. І таких прикладів дуже багато"

Під час круглого столу підкреслили: важливий стратегічний напрям розвитку бібліотеки - розширення послуг для нових цільових груп.