Визначили кращу студентську команду Полтавщини

Полтавські студенти не лише розумні, а ще й кмітливі, дотепні та креативні. Саме ці якості вони демонстрували у боротьбі за звання кращої студентської команди. Змагалося 7 вишів області: 5 полтавських та 2 із Кременчука.
 Юлія Северин, заст. нач. відділу у справах сім'ї та молоді ОДА
"Це один з тих прикладів, коли ми об'єднали молодь Полтавщини. Змагаються 7 команд. Ми сподіваємося, що студенти зможуть проявити всі свої таланти, зможуть зарекомендувати себе як дійсно достойні вузи."

Кожен вуз намагався показати свої переваги над іншими. Але ворожнечі серед молоді не було, запевняють організатори. Крім того, такі конкурси навпаки сприяють дружбі та згуртованості не лише студентства певного університету, але і представників інших навчальних закладів.
 Валерій Пархоменко, заступник голови -керівник апарату ОДА
"Це командний дух, по-друге, тут представлені вузи і боротьба -це завжди добре. У боротьбі удосконалюється команда."

Підготовка та тренування розпочалися ще задовго до дійства. Тому журі могло визначити своїх фаворитів до офіційної презентації. Саме серед них обирали того, хто отримає титул «Кращого спортсмена», «Кращого науковця» та «Кращого громадського діяча». Організатори сподіваються, що цей конкурс стане щорічним.
 Володимир Трегуб, учасник оргкомітету
"Подібні заходи дають нашій молоді проявити свої таланти. Можливо хтось, хто до цього часу не знав про якість свої якісні особливості, зараз отримає змогу реалізувати їх на практиці."

У запеклій боротьбі в чотирьох конкурсних епізодах, право називатися «Кращою студентською командою Полтавщини - 2013» отримала Полтавська державна аграрна академія. Але всі учасники отримали грошові премії та визнання молоді.