Посол Короліства Нідердланди в Україні завітав на Полтавщину

«Королівство Нідерланди, на жаль, не володіє дуже великими територіями та ресурсами, проте - має добре розвинений управлінський апарат та використовує інноваційні технології» - зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол цієї держави в Україні Кейс Кломпенхаувер під час робочої зустрічі з керівництвом області. «Україна ж, навпаки - додав Посол, - багата і землями, і сировиною. То ж наші держави могли б бути ідеальними партнерами». Полтавські посадовці зазначають: Полтавщина з Голандією вже мають певний досвід співпраці.

 Віктор Животенко, перший заступник голови ОДА
"В нас є відповідний баланс у експорті і імпорті товарів між нами і голландцями – він приблизно однаковий. Але що стосується інвестицій, то інвестиції набагато більші – саме інвестиції Нідерландської сторони в Полтавщину – чим торговий баланс. В 10 разів – десь 40 з лишнім мільйонів"

Серед найперспективніших напрямів співпраці - агропромисловість, гірничо-збагачувальний комплекс, нафтове та газове видобування. Також звернув Посол увагу і на сферу логістики, адже Україна має дуже вигідне місце розташування, додавши: галузь перевезень - одна з провідних у Голандії.

Кейс Кломпенхауер, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні
"Перше, що хочу сказати: компанії самі обирають, з ким їм працювати, коли і в якому секторі. Тут Уряд не має на них жодного впливу, а роль, яку він виконує, полягає в тому, щоб створити або інформувати про існуючі умови ведення бізнесу у країні. І в цьому напрямку й потрібно працювати: створити такі умови, щоб голландський підприємець хотів тут вести бізнес"

Навесні запланували вперше провести у Полтаві Дні Нідерландів.