Умови тримання та дотримання прав засуджених. До СІЗО завітала перевірка .

Умови тримання засуджених у Полтавському слідчому ізоляторі перевірили члени спостережної комісії при виконавчому комітеті Київської районної ради. На сьогодні у СІЗО перебуває 474 особи розповідає виконуючий обов’язки начальника установи Владислав Світличний. З них - 38 жінок, 7 неповнолітніх, восьмеро засуджені до довічного позбавлення волі та 43 особи, відбувають покарання в слідчому ізоляторі по виконанню робіт із утримання господарської часини.

 Владислав Світличний, в.о. начальника Полтавського СІЗО
"Деякі засудження виконують різного роду робо, це і на пральні установі, і в карні і на харчоблоці і так по дотриманню належного стану на території установи."
Члени комісії побували в житлових, службових, культурно-побутових приміщеннях та оглянули харчоблок. Харчування ж засуджених організовано на високому рівні, відзаначають члени комісії, адже добовий раціон різноманітний. Крім того, у СІЗО функціонує і власна пекарня. Свіжий хліб тут випікають щодня. До того ж, особи, які перебувають у СІЗО, самостійно забезпечують роботу котельні та подачу гарячої води в установу. Раз на тиждень засуджені мають змогу відвідати лазню та здати у пральню особисті речі.Створені тут і всі умови для неповнолітніх : і навчання і фізичний розвиток і психоемоційне розвантаження. Тож вердикт комісії однозначний зазначає її голова Сергій Дудко.

 Сергій Дудко, голова спостережної комісії
"Бачучи те, що сьогодні з преси можна побачити, з інтернета умови в Пролтавському СІЗО вони досить задоволені"
Для потреб засуджених культурно-побутові ж приміщення укомплектовані невеликими бібліотеками художньої літератури та газетами, встановлені телевізори, тенісні столи, шахові та шахові дошки, обладнано і молитовну кімнату , зазначає Юрій засуджений який перебуває у СІЗО уже майже три роки.

 Юрій, засуджений
"Есть клуб, телевізори где смотрят, читают там література, газети хто хочит ходит в молитовную комнату"

Тож як поділилися з нами самі засуджені вони задоволені умовами утримання, якістю харчування та наданням медичної допомоги.