Ряди Національної спілки художників можуть поповнити полтавські митці.

Обласний осередок Національної спілки художників України відібрав 9 кандидатів на вступ до організації. Молоді митці презентували свої роботи на спільній виставці, на якій присутні можуть побачити, чому саме цих молодих людей досвідчені митці хочуть бачити у спілці. На думку художника Євгена Путрі, це наступне покоління полтавської школи.

Євген Путря, член Національної спілки художників України
«Талановиті люди. Приємно, що вони поважають старі традиції, але у них новий підхід до життя, зовсім новий. Вони непередбачувані для мене, як представника старшого покоління, що вже йде. Я вважаю, це достойна зміна.»

Керівник обласного осередку Юрій Самійленко зазначає: щоб заслужити членство у спілці, треба перш за все наполегливо працювати. Але це не єдина умова.

Юрій Самійленко, голова обласного осередку НСХУ
«Набрати 7 всеукраїнських персональних виставок, які організувала Національна спілка художників України.»

Саме за цим критерієм двері організації поки що залишаються закритими для Максима Мазура. 02.48.28 - Мазур. Спілчани вирішили розглянути кандидатуру хлопця пізніше, коли у нього за плечима буде більше всеукраїнських експозицій, а відповідно і досвіду. Решту на таємному голосуванні визнали готовими до вступу.

Юлія Багацька, кандидат на вступ до Національної спілки художників України
«Це нові перспективи, це нові горизонти, нові можливості, нові роботи. Нові ідеї, можливості їх реалізувати. У спілці багато моїх колег, з якими я давно знайома. Для кожного це дуже цінне.»

Національна спілка - зовсім новий етап творчості, переконані молоді майстри пензля. Однак обласний осередок сьогодні переживає не найкращі часи. Тому на легке життя вони не розраховують.

Олексій Іванюк, кандидат на вступ до Національної спілки художників України
«Це залежить взагалі від держави і від культури. Нажаль, держава зараз майже не підтримує спілку. Навпаки, бувають конфлікти, наприклад, намагалися забрати майстерню.»

Остаточне рішення щодо полтавських митців приймуть у Києві на зустрічі членів Національної спілки художників