Ворскла -Волинь 2:1

Ворскла на власному полі переграла луцьку Волинь. Підоічні Василя Сачка на 20-ій хвилині відкрили рахунок. Дмитро Хльобач увірвався в штрафний майданчик гостей обіграв кількох захисників і перекинув голкіпера «Волині» Кичака – 1:0. але вже за 5 хвилин лучани встановили рівновагу в рахунку. Полтавці у власному штрафному майданчику сфолили, арбіт призначив одинадцятиметровий. Діденко реалізував стандарт. Уже на старті другого тайму місцева команда знову вийшла вперед, однак боковий арбітр сповістив про офсайд, тому взяття воріт було не зараховане. Полтавці активно діяли в атаці, і це принесло свої плоди в середині другого тайму: Турсунов технічно закрутив мёяч під дальню стійку воріт – 2:1. До кінця зустрічі полтавці продовжили свій натиск на ворота гостей, але втілити перевагу в забитий гол не вдалося. 2:1 – ворс кляни здобувають другу поспіль перемогу.