Програма «Життя міста»

У розділі: 20525 відео | АрхівRSS
ГУ  Пенсійного фонду України в Полтавській області підбили підсумки своєї роботи за перше півріччя
593

ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області підбили підсумки своєї роботи за перше півріччя

Виплата пенсій в області протягом півріччя здійснювалась безперебійно, відповідно до графіків. У повному обсязі профінансовано понад 6 млрд.700 тисяч гривень, що на 34% більше ніж за відповідне півріччя 2017 року. Результати проведеної роботи працівники головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області представили на прес- конференції.

Володимир Тараторін, начальник ГУ ПФУ в Полтавській області
 «В этом году за полугодие выплатили 6млрд.721млн., что на 1млрд.740млн.больше чем в прошлом году, или на 34%»«Сейчас допустим средняя пенсия загальна достигает примерно 2 с половиной тысячи гривен, а у силовиков почти 4 тыс.грн»

Позитивні здобутки органів пенсійного фонду області у цьому напрямку свідчать про результативність як урядових заходів, так і зусиль причетних установ на регіональному рівні-говорить Володимир Тараторін.

Володимир Тараторін, начальник ГУ ПФУ в Полтавській області (84433)
«У нас на сегодняшня 60% обслуживается в банках, мы сумели сэкономить 41 млн.грн»«Поэтому мы очень заинтересованы на работу с банками и существует такая програма и Фонд сегодня её разрабатывает»«О том что бы опять же в населенных пунктах свыше 2 тых.населения поставить банкоматы»
У першому півріччі призначено 5990 нових пенсій, за особистими зверненнями перераховані виплати понад 6-м тисячам осіб, близько 200 пенсійних виплат призначено за особливі заслуги перед Україною.

Ірина Товстоножко, начальник управління пенсійного забезпечення ГУ ПФУ в Полтавській області
 «З початку року, з першого січня ми провели перерахунки майже 75 тисячам пенсіонерам, які досягли 65 річного віку»«Такій категорії осіб мінімальні пенсії ми підвищували і на сьогодні вони встановлені в розмірі 40%»«Прожиткового мінімуму» « З 1 квітня, знову ж таки були новели в законодавстві, автоматизовано проводилися перерахунки пенсій працюючим пенсіонерам»01:11

Ірина Товстоножко наголошує - Законом України про державний бюджет на 2018 рік передбачене з 1 грудня збільшення прожиткового мінімуму, тому Пенсійний фонд України вже проводить підготовчі роботи для знову автоматизованих підрахунків пенсій

Володимир Тараторін додає - До бюджету Пенсійного фонду області за півріччя з усіх джерел фінансування надійшло 2,8 млрд.грн. План з надходження коштів, адміністрування яких здійснюють органи Фонду, виконано майже на 116%-зібрано 105млн.грн., при необхідних 90,7млн.грн.

Володимир Тараторін, начальник ГУ ПФУ в Полтавській області
 «Фонд работает стабильно»Опасности не выплат пенсий нет и на сегодня мы как бы смотрим с надеждой в будущее»

Важливим напрямком у захисті та відновленні соціальних прав людей - інформаційна складова. Зокрема, нещодавно запущено два нових сервіси: смс інформування про факт сплати чи не сплати роботодавцем страхових внесків зарахування відповідного періоду до стажу та дистанційна видача довідок з підтверджуючим кюар кодом про розмір пенсій, страховий стаж, заробітну плату й сплачені внески - наголошує Володимир Тараторін.