Програма «Життя міста»

У розділі: 19480 відео | АрхівRSS
В обласній бібліотеці відбулась презентація третьої поетичної збірки Ірини Жук під назвою «Білим по білому»
638

В обласній бібліотеці відбулась презентація третьої поетичної збірки Ірини Жук під назвою «Білим по білому»

«Білим по білому». Таку назву має третя поетична збірка Ірини Жук. Презентація книги відбувалась у стінах обласної бібліотеки. Поетеса народилася в селі Дейкалівка, що на Зіньківщині. Творчий доробок авторки налічує 3 поетичні збірки. «Сім кольорів», «Соловїні трелі», яка у 2011 році отримала диплом третього ступеня обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини» та «Білим по білому». Відтепер вона поповнить книжкові фонди головної книгозбірні області.

Ірина Жук, поетеса(87981)
«Перші вірші які були написані - це 13 років, це підлітковий вік, вже серйозніше я поставилася до цієї роботи, ну вже більш в такому зрілому віці, це вже після 30-ти років, коли дійсно я зрозуміла що поезія - це частина мого життя»

Книга «Білим по білому» має 4 розділи : «»Мереживо долі», «Мої витинанки», «Орнаменти любові» та «Крізь листя золотий ажур». Кожен з них , говорить авторка розповідає про її одвічні, тривоги та радощі, світлі почуття і важкі випробування долі»


Ірина Жук, поетеса
 «Мене надихають успіхи моїх же колег, поетів, письменників, коли я відвідую подібні заходи, мені хочеться творити, писати якомога більше, ділитися із своїм віршами із аудиторією, ну і звичайно кохання, краси природи, людські стосунки»

Голова мистецького об»єднання Зіньківщини «Свічадо» Ганна Литовець-Гайдаш говорить - збірка «Білим по білому» представляє Ірину Жук як прихильницю традиційної поезії. Їй властиве неухильне дотримання віршового розміру, чіткість паралельного чи перехресного римування.

«Відчутне творче зростання, «Сім кольорів веселки» це була ніби перша спроба подарувати свої твори читачеві, «Соловїні трелі» - збірочка дуже красиво оформлена, дуже якісна»«А білим по білому» це вона вже наскільки так вибудувала її, наскільки вона вклала всю свою душу в цю книжечку»

Голова спілки літераторів Михайло Любивий говорить - із двома першими збірками Ірини Жук знайомий. Робив критичні зауваження з приводу ритміки, техніки віршування. І видно що ці поправки Ірина взяла до уваги.

Михайло Любивий, голова Полтавської спілки літераторів, експерт
«Книжка уже на такому високому, художньому рівні написана, хоча звичайно я і тоді казав і зараз кажу, що все-таки треба коли такі книжки і з такими задумами глибокими уже намагаєшся донести до читача, то все-таки треба якось консультуватися чи брати в редактори людину, яка як кажуть вже на цьому зуби з’їла.

Впродовж презентації йшла мова про діяльність та захоплення поетеси, а також Ірина Жук дарувала вірші що ввійдуть у наступну збірку.