Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
У віддалених місцях Полтави -розчищають сніг.
656

У віддалених місцях Полтави -розчищають сніг.

Представники команди Андрія Матковського, депутати фракції «БПП» Полтавської міської ради продовжують боротися зі снігом. Депутат Полтавської міськради Юлія Мелкумова забезпечує контроль на своєму окрузі -розчищає сніг у селищі Вакуленці.

Юлія Мелкумова, депутат Полтавської міськради "Наша команда Андрія Матковського дуже переймається , робить все необхідне, для того , щоб мешканці цих районів не страждали від погодніх умов та відчували себе на рівні мешканців міста. "

Депутат Полтавської міськради Юлія Мелкумова зазначає : головне,щоб транспорт курсував, щоб мешканці мали змогу дістатися до міста. Окрім цього ,щоб могла дістатися і швидка , і людям похилого віку було зручно і діткам у школу ходити.

Юлія Мелкумова, депутат Полтавської міськради "Щоб не перешкоджали машинам їздити , ходити в дитячі садки , в школи і людям пересуватися по даним околицям.До нас звертаються інваліди , де вони не можуть вийти з двору в них маленькі провулочки , ми також беремо маленький тракторець і прочищаємо ці провулки. "


Юлія Мелкумова зауважує: завжди напоготові,якщо буде негода.