Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
«Бюджет участі» - у Полтаві продовжується робота по реалізації проектів-переможців програми
546

«Бюджет участі» - у Полтаві продовжується робота по реалізації проектів-переможців програми

Уже четвертий рік поспіль у Полтаві діє міська програма, що спрямована на залучення мешканців міста до розподілу частини бюджетних коштів – бюджет участі. Протягом минулих років вдалося втілити в життя чимало цікавих та потрібних проектів, які пропонували саме мешканці міста. Нині реалізація ініціативи залучення полтавців продовжується. Уже зараз активно триває робота щодо втілення ідей, що здобули перемогу в останньому конкурсі ,-говорить голова робочої групи Олександр Глазов .

Олександр Глазов, голова робочої групи, заступник голови фракції «БПП» Солідарність» у Полтавській міській раді "Присутні на одному з об’єктів це облаштування громадських зупинок в Яківцях, які також стали переможцями . Одна із зупинок на сьогоднішній день показана тут. Зараз з проектантами ми об’їдаємо об’єкти і обговорюємо з проектантами проекту , яке у них бачення відповідно до того проектанти розробляють проектно-кошторисну документацію."

Одна з переможеців проекту «Бюджет участі»- громада селища Яківців.Хочуть оновити зупинку,-пояснює голова органу самоорганізації населення Яківців Вікторія Писаренко.

Вікторія Писаренко, співавтор проекту «Бюджет участі»"Я вважаю, що ось тут в центрі повинна бути класна , європейська зупинка з боковим освітленням , щоб тут був центр села і парк , щоб все було окультурено."


В цьому році вдалося виграти проект і громаді селища Вороніна. Голова органу самоорганізації населення селища Вороніна Лариса Карпова гооворить , що необхідно зробити.

Лариса Карпова, автор проекту «Бюджет участі»"Ми б хотіли для людей , для наших мешканців і для людей, які приїжджають взагалі робити тут невеличку зелену алею для того, щоб люди могли підійти до води , там гарне русло Ту заплановані альтаночки . запланована пішохідна зона з бордюрчиком , лавочки і освітлення."

Такі заходи проводять, щоб зрозуміти ідею автора проекту безпосередньо на місцях, де заплановано виконання цих проектів, – додає голова робочої групи Олександр Глазов .

Олександр Глазов, голова робочої групи, заступник голови фракції «БПП» Солідарність» у Полтавській міській раді " співпраця це тільки такий початок з авторами я маю на увазі, тому що на всіх етапах автори будуть залучатися , обговорювати колір,матеріали , місце встановлення."

Нині зустрічей з авторами проектів відбулося вже 10.