Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
767 кримінальних проваджень -такі результати роботи за два місяці Державного бюро розслідувань у Полтаві
713

767 кримінальних проваджень -такі результати роботи за два місяці Державного бюро розслідувань у Полтаві

Прозвітувалося про результати своєї роботи за два місяці Територіальне управління Державного бюро розслідувань у Полтаві. Наразі на контролі 767 проваджень проти категорій осіб підслідних Управлінню. Тобто - держслужбовців вищої категорії, правоохоронців, суддів та військових. 685 проваджень потрапило до Бюро з інших правоохоронних органів,- про це на прес-конференції повідомив директор Володимир Тимошко.

Володимир Тимошко, директор ТУ ДБР у Полтаві " Територіальне управління , здійснюючи свою діяльність на чотири області , фактично всі розмішені в місті Поллтава. Одна з метою оптимізації роботи і оперативного реагування . Деяка кількість слідчих розміщена в Сумській області, Харківськіій і Дніпропетровській. "

За штатом у Полтаві має бути 42 слідчих , фактично є - 29. Окрім цього штат передбачає два оперативні підрозділи, проте наразі вони не укомплектовані.

Володимир Тимошко, директор ТУ ДБР у Полтаві "Штат територіального управління складає 114 осіб . "На теперішній час укомплектовані ми трішки більше чим на 42 відсотки. Проводиться конкурс уже в завершальній стадії на вакантні посади . я сподіваюся , що будуть обрані особи , кандидати, які займуть посади найближчим часом. "

Серед інших, відомство розслідує справу стосовно гучного ДТП, у якому загинув велосипедист Артем Левченко.На якому етапі зараз вона повідомив заступник ТУ ДБР у Полтаві Олексій Новіков.

Олексій Новіков, заступник ТУ ДБР у Полтаві
"було внесене до прокуратури поллавської області і до ДБР дане кримінальне впровадження надійшло лише 25 січня за сстттатею 396 КК -це приховування тяжкого злочину. Було розпочато впровадження щодо статті 367 КК щодо халатності правоохоронців . на сьогодні уже допитано одну потерпілу - це мати загиблого хлопчика, а також слідчими ДБР провели слідчі дії щодо встановлення правоохоронців, які знаходилися на місці даної події."

Також Територіальне управління ДБР розслідує справу патрульних поліцейських Кременчука, які побили та вивезли за місто чоловіка.

Володимир Тимошко, директор ТУ ДБР у Полтаві" Слідчі зараз по кожному правоохоронцю , якого затримали виноситься подання на обрання запобіжного заходу у вигляді триманні під вартою . "


Кервівник ДБР Володимир Тимошко говорить: найбільше проваджень припадають на Харківщину та Дніпропетровщину, на Сумщину і Полтавщину - менше.