Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
Відбулось засідання 32-ї сесії Шевченківської районної у місті Полтаві ради
422

Відбулось засідання 32-ї сесії Шевченківської районної у місті Полтаві ради

Відбулось засідання 32-ї сесії Шевченківської районної у місті Полтаві ради. Перш за все, депутати заслухали звіт голови ради Дмитра Задворкіна про роботу за минулий рік. Він говорить, - найчастіше на сесіях розглядали питання містобудування та архітектури, захисту прав дітей.

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради
 «Були залучені кошти з міського бюджету на ремонт територіального центру. Після того як була, не якісно спочатку відремонтована криша територіального центру, був заморожений ремонт. Другий поверх територіального центру звичайно бажав кращого.»
«Тепер як і в 2009 році, я вважаю, що наш територіальний центр один із найкращих в Україні.»

Голова Шевченківської районної у м. Полтаві ради звітує: торік було чимало відремонтовано дахів будинків. Окрім того, завершено будівництво спортивного майданчика по вулиці Івана Мазепи 32. Він складається з баскетбольного поля та місця для занять воркаутом. Відкриття планується цієї весни.

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради
 «Воно знаходиться поряд із зупинкою, щоб вся молодь у всьому місці може на кільцевому доїхати сюди. Це також дуже важливо, найголовніше, що ми продовжуємо роботу з цим спортивним майданчиком. Найближчим часом буде сесія міської ради. Ми будемо просити, щоб виділили кошти на гумове покриття.»

Загалом, на сесіях Шевченківської районної у місті Полтаві ради минулого року прийняли 103 рішення для забезпечення життєдіяльності району та бюджетних структур. До Верховної ради України, Президента та Кабміну направили 4 звернення. Депутати проводили прийом виборців у приміщенні райвиконкому та за основним місцем роботи. Окрім цього, під час сесії розглядали питання передачі у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів, затвердили технічну документацію із землеустрою, передачу в оренду земельних ділянок для розміщення металевих гаражів.

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської районної у м.Полтаві ради
 «Хто проходить приватизацію, надають земельні ділянки тому, кому ще вони не надавалися. Тобто, є садиба, яка стоїть уже років 50, але по законодавству ми повинні видати їм землю. Займались такими поточними питаннями. Вони не дуже складні, але все ж таки всі громадяни проходять через ці процеси.»

Дмитро Задворківн зауважив: на засіданні наступної сесії Шевченківської у місті Полтаві ради планують заслухати звіт про витрати бюджетних коштів за 2018 рік.