Програма «Життя міста»

У розділі: 16824 відео | АрхівRSS
День безпечного Інтернету
470

День безпечного Інтернету

Інтернет - реалія нашого життя. Але далеко не всі усвідомлюють, наскільки важливу роль він відіграє у нашому суспільстві. До всесвітнього Дня безпечного Інтернету у полтавських навчальних закладах проводили лекції.

Юлія Козаченко, заступник начальника відділу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
" Розповідаємо , що таке кіборбулінг .Зараз з початку року є відповідальність за булінг. Розповідаємо, що таке онлайн-грумінг , що таке сексинг, тобто, обмін фотографіями такого характеру ."

Одна з постійних небезпек в інтернеті для школярів -це грумінг - входження в довіру до дитини , щоб схилити її схилення до будь-якого брутального поводження, в тому числі і в сексуальному плані.Злочинці найчастіше встановлюють контакти з підлітками в чатах або на форумах. Убезпечитися від таких ситуацій можна легко, головне пам’ятати прості правила,-розповідає Юлія Козаченко.

Юлія Козаченко, заступник начальника відділу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
" Перш ніж публікувати свою інформацію, свої фото , якісь певні пости уявити, що це відбувається у формі біг-борду . Тобто, якщо ви пишете якусь певну інформацію на совїй сторінці уявіть , що вона знаходиться на проти вашої школи. Якщо вам зручно буде , комфортно буде читати цю інформацію тоді публікуйте. "


Найголовніше , мінімізувати ту інформацію, де згадано місце проживання , так як кіберзлочинці можуть цим користуватися ,-зауважує Юлія Козаченко .А ще - наголошує- стежити за сторінками у соцмережах своїх дітей мають батьки . Крім того проглядати історію веб-переглядів . Робити висновки. В разі потреби - пояснювати чому на певних сторінках бувати не варто. Або ж заблокувати їх взагалі.