Програма «Життя міста»

У розділі: 16717 відео | АрхівRSS
5 лютого за китайським календарем Новий рік
273

5 лютого за китайським календарем Новий рік

Якщо традиційних український свят Вам замало , то Ви можете відсвяткувати Новий рік ще раз за китайським календарем , сьогодні 5 лютого.

Китайський Новий рік , буквально Свято Весни, відоме також як Місячний Новий рік, - найважливіше з традиційних китайських свят. Цьогорічне святкування триватиме аж до 20 лютого. Зазвичай, китайці у ці дні витрачають свої гроші на обнови: купують подарунки. Вважається, що святкування китайського Нового року - найкращий час для віднаходження примирення в суперечках. Полтавці про китайський Новий рік знають та святкувати, як з"ясувалося, не збираються.

" Я всегда придаю значение китайському Новому году, традициям разных стран , потому что у них этот день более одухотворенный . Возможно, и мне что-то передается , это что-то интересное ."

"Сьогодны показували , яке у них святкування незвичане, святкують вони , здається два тижні. "

"Про жовту свиню. Земляний знак, китайці ж люблять стихію . Пускають ліхтарики, феєрверки , це змії. Загалом у них це дуже святкують. "

Хоч не святкують та спілкуються китайською мовою у третій спеціалізованій школі Полтави . У цій школі протягом п»яти років вивчається китайська мова як друга іноземна. Це єдиний навчальний заклад у місті , де учні мають можливість опанувати крім англійської, німецької, французької, ще й китайську мову

МАРІЯ ВОРОНА, дев»ятикласниця"Я почала вивчати китайську, я великий фан китайської культури і взагалі усього, що пов»язано з Китаєм. Тому коли я дізналась, що в третій школі вивчають китайську мову, я була просто в такому захопленні.Для мене китайська мова дуже важлива.І я обожнюю цю мову, це дуже цікаво її вивчати."


Китайський Новий рік є найдовшим і найважливішим святом у китайському місячному календарі . В Україні китайський Новий рік почали зустрічати нещодавно. Зокрема у Львові з цього приводу вже кілька років поспіль проходить Міжнародний фестиваль «Китайський Новий рік в Україні».