Програма «Життя міста»

У розділі: 16825 відео | АрхівRSS
Шостого лютого - день пам’яті святої блаженної Ксенії Петербурзької
537

Шостого лютого - день пам’яті святої блаженної Ксенії Петербурзької

Шостого лютого вітають усіх Оксан з днем ангела. Цього дня православна Церква вшановує пам'ять святої блаженної Ксенії Петербурзької. Священник Спаської церкви отець Василь розповідає - Ксенія після смерті коханого чоловіка все своє життя присвятила Богові .

отець Василь, священик Спаської церкви УПЦ "Православна церков згадує пам'ять людини , яка все своє життя присвятила церкві, її приклад це приклад любові до ближнього , приклад любові до Бога і найголовніше це приклад того, наскільки людина насправді може і повинна віддавати своє життя богослужінню ближньому "

Після втрати чоловіка відразу забула про все земнеета про всі радощі , внаслідок цього багатьом здавалася божевільною.

отець Василь , священик Спаської церкви УПЦ "Ми знаємо , що Ксенія Петербурзька -це прообраз , того духовного життя, який повинен бути у наших серцях і внашому житті. Її приклад насправді це можливість людини відчути наскільки ми один одному потрібні в цьому житті. "

Вважається, що Ксенія мала дар провидиці. Вона перередрекла смерть імператриці Єлизавети Петрівни та Іоана Антоновича .
отець Василь, священик Спаської церкви УПЦ " Ксенія Петербурзька все своє життя присвятила тому що допомагала ближньому, ми знаємо, що вона турбувалася про хворих , ми знаємо, що вона допомагала літнім , були випадки, що вона вчила своїм життям молоде підростаюче покоління . Також дуже цікавий приклад служіння ближньому і служіння Богові. "
На місці її поховання у Санкт- Петербурзі ,на Смоленському кладовищі ,споруджена кам'яна каплиця. Її могила є однією зі святинь , до якої не припиняється потік віруючих зі своїм болем у душі, мольбами і сподіваннями.