Програма «Життя міста»

У розділі: 16241 відео | АрхівRSS
У галереї мистецтв відкрито виставку малюнків
470

У галереї мистецтв відкрито виставку малюнків

Для вихованців творчої лабораторії Алли Бережної навколишній світ- це казка. На своїх малюнках вони найбільше люблять зображувати Янголів, Святого Миколая, свято Світлого Христового Воскресіння, а також яскраві барви природи, своїх батьків і друзів. І це у них прекрасно виходить, про що засвідчила виставка їхніх робіт, що відкрилася у Полтавській галереї мистецтв.

КІРА НАЗАРКІНА, юна художниця
"Я намалювала натюрморт. Я займаюсь в творчій лабораторії вже 4 роки. Мені найбільше подобається те, що Алла Володимирівна кожному дає своє завдання, яке це дитина може. Вона не може дати всім одне завдання і не приділяти комусь уваги тому, в кого це не виходить."

Алла Бережна - не лише вчитель предметів естетичного циклу Полтавської загальноосвітньої школи №24, а й талановитий митець, який передає дітям своє вміння зображувати прекрасне на полотні. Її вихованці - переможці щорічних образотворчих Всеукраїнських конкурсів і фестивалів.

АЛЛА БЕРЕЖНА, вчитель предметів естетичного циклу
" Ми малюємо і просто життя, побутові сценки з життя, як ми веселимося, як ми проводимо свята, як ми взагалі живемо, як ми відносимось до цього світу, як ми його розуміємо, що ми робимо для того, щоб зробити його красивішим.І зрозуміло, свята вплітаються у все це."

У школі створені гарні умови для творчості: просторі майстерні, рекреації, зелений клас, меблі та сучасне оснащення кабінетів,-розповідає директорка закладу.

ЛЮДМИЛА ДУДКО, директор Полтавської ЗОШ №24
" Я горда з того, що ми маємо можливість саме в кімнаті Сашеньки Путрі демонструвати таланти наших дітей на чолі з А.В.Бережною, де вона збирає діток, вони як біля мамочки, біжать після уроків і знають, що творча лабораторія працює."

Всього 150 робіт юних художників полтавці можуть переглянути в галереї мистецтв протягом трьох тижнів, а потім вони прикрасять стіни рідного закладу вихованців.