Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Полтавська обласна служба зайнятості підбила підсумки своєї діяльності у 2018 році
534

Полтавська обласна служба зайнятості підбила підсумки своєї діяльності у 2018 році

На Полтавщині зменшилась кількість безробітних людей, а вакансій побільшало.У 2018 році за сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу близько п»ятдесяти тисяч осіб, що майже на 3 відсотки більше, ніж позаторік. А близько 25 тисяч, тобто кожного другого, оперативно працевлаштували ще до набуття статусу безробітного. Такі дані оприлюднила на прес-конференції директор обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва.

КАТЕРИНА КЛАВДІЄВА, директор Полтавського обласного центру зайнятості
Протягом останніх 5 років область демонструє один із найвищих рівнів легальної зайнятості населення.Це здійснює розрахунок статистика рівня охоплення соціальним страхуванням населення.За цим показником область займає друге місце в Україні.

Торік послугами обласної служби зайнятості скористалося понад 60 тисяч безробітних. Фахівців хвилює те, що за допомогою звертаються навіть люди 60-річного віку. Вони не отримують пенсію, бо мають невеликий страховий стаж. Це наука тим- говорять фахівці, хто продовжує отримувати заробітну плату в конвертах.

КАТЕРИНА КЛАВДІЄВА, директор Полтавського обласного центру зайнятості
В подальшому наша задача - поширювати міграційні процеси і на ті вакансії, які є у великих містах, шукати трудові ресурси, які є в сільській місцевості.І це щоденна наша робота.І, звичайно, розширення міні-виробництв.Ось сьогодні ведемо перемови з головою Павлівської сільради Зіньківського району про створення міні-цеху.

Нинішнього року служба зайнятості має на меті стати ще більш привабливою для клієнтів. А для цього вишукувати нові робочі місця і активно співпрацювати з роботодавцями.,- наголосила Катерина Клавдієва.

КАТЕРИНА КЛАВДІЄВА, директор Полтавського обласного центру зайнятості
Нам сьогодні роботодавця треба забезпечити інформацією про реальних по шукачів роботи.Перша база - це реальна база безробітних. Але якщо ми не закриваємо потребу, ми збираємо інформацію з різних джерел про потенційних пошукачів роботи.

Серед завдань служби зайнятості на 2019 рік - подальше впровадження інституту кар»єрного радника, рекрутингу, розширення бази вакансій, обсягів професійної підготовки, перепідготовки і профнавчання безробітних.