Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
Засідання постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу
270

Засідання постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу

На Полтавщині передбачається укладення меморандуму між обласною владою та акціонерним товариством «Укргазвидобування» про співробітництво в розвитку нафтогазового комплексу та соціальної інфраструктури територіальних громад. Однак це питання поки що остаточно не вирішене. Свою позицію щодо цього документу висловив на засіданні постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу заступник директора газопромислового управління «Полтавагазвидобування» Олександр Соломаха.Зокрема, підприємство добивається права самому визначати, які об»єкти соціальної сфери фінансувати і самостійно налагоджувати співпрацю з місцевими громадами. З таким рішенням погодилися далеко не всі депутати та учасники засідання.

ІГОР ГОРЖІЙ, депутат Полтавської обласної ради
Про що ми можемо говорити - наведіть спочатку лад у себе, прийміть людей, зверніть увагу по дорогам, що ви натворили - це ваші дві структури, які зруйнували дороги. А потім приходьте до громади, а ми відкриємо для вас всі двері і надамо вам будь-які дозволи, тільки коли ви будете обличчям стоять до громади.

Протилежну думку висловила на засіданні голова громадської ради Тетяна Донченко, яка вважає, що газодобувне підприємство теж має чимало власних проблем, але ніхто не сприяє їх вирішенню, вимагають лише прибутків.

ТЕТЯНА ДОНЧЕНКО, голова громадської ради при Полтавській обласній раді
Скільки шламосховищ поблизості чи переробним підприємством поблизості Полтави. Це Харківське і Кременчуцьке.Кременчуцьке не переробляється, а Харківське, де побудовані шламосховища.Скажіть, це тоже питання «Полтавагазвидобування»?У нас держава не звертає на це увагу.

Після тривалої дискусії, депутати вирішили поки що питання укладення меморандуму відправити на доопрацювання. Вони відмовили також газопромисловому управлінню в розширенні меж раніше наданої у користування ділянки надр на території Полтавського, Решетилівського та Новосанжарського районів.