Програма «Життя міста»

У розділі: 20050 відео | АрхівRSS
416

Державна виконавча служба області звітує про виконану роботу

Нині державна виконавча служба області розглядає більше двадцяти тисяч документів про стягнення аліментів. У січні цього року батьки сплатили 19 мільйонів гривень, з яких 6 мільйонів саме завдяки дії законів Чужих дітей не буває. Для створення нових можливостей погашення заборгованості, у січні Міністерство юстиції України підписало меморандуми про співпрацю з державною службою зайнятості та державною службою з питань праці. Про це повідомив на прес-конференції начальник управління державної виконавчої служби області Віталій Коноз.

ВІТАЛІЙ КОНОЗ, заступник начальника ГТУ юстиції - начальник управління державної виконавчої служби
Меморандумом із державною службою зайнятості передбачено те, що державні виконавці будуть надавати консультації і відповідні роздаткові матеріали для того, щоб боржники працевлаштовувалися в центрах зайнятості.Надано відповідні контакти, надано відповідний перелік посад по місцевості для того, щоб люди , які офіційно не працюють, не виконують рішення судів могли працевлаштуватися і з цих доходів офіційних будуть відраховуватися платежі.

Меморандуми спрямовані на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками,- наголосив Віталій Коноз.

ВІТАЛІЙ КОНОЗ, заступник начальника ГТУ юстиції - начальник управління державної виконавчої служби
Маса боржників у нас працюють на мінімальних заробітних платах або кожного дня приходять заяви від тих же стягувачок аліментів, що боржники працюють неофіційно, вказуються адреси місця роботи.От саме оцей меморандум і спрямований , щоб особи виводили свої доходи з тіні.

Органи юстиції мають намір перевірити ті підприємства, де платники аліментів працюють неофіційно або отримують частину доходів в конвертах і вжити заходи для їх легалізації.Крім того, державні виконавці залучають боржників до суспільно-корисних робіт. Так, в січні на користь дітей таким чином стягнуто понад 30 тисяч гривень. А чотирьом боржникам, які ухилялися від виконання суспільно корисних робіт, змінено міру покарання на адміністративний арешт.