Програма «Життя міста»

У розділі: 16720 відео | АрхівRSS
«Ціна чужої війни»
445

«Ціна чужої війни»

«Ціна чужої війни» - під такою назвою провели вечір запитань та відповідей у бібліотеці ім. Котляревського. Захід приурочили Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Студенти одного з коледжів міста провели дослідження про наших земляків, які воювали в Афганістані.

Яна Крупченко, студентка
«Будемо розповідати про нашого студента, він був випускником нашого коледжу. Це Олег Срібний. У нас на коледжі встановлена меморіальна дошка його пам’яті. Є іменна стипендія, яку отримують студенти. Також у нас є матеріал, як про нього відзиваються побратими, ті, хто з ним був на службі.»

Поспілкуватись з молоддю прийшов Віктор Гордієнко. Він брав участь в бойових діях в Афганістані, колишній командир підрозділу спецназ груп «Ореон». Говорить, - хоче пояснити дітям сенс війни.

Віктор Гордієнко, ветеран Афганістану
«Война - это все-таки детище политиков и чиновников высокого уровня. Потому что нету разницы, допустим, мне как простому человеку чем занимается. Ваня слесарь на территории другой страны. То есть, кто-то не может поделить сферы влияния, кто-то за это страдает.»

Збройне повстання в Афганістані тривало понад 9 років, забрало життя близько 15 тисяч людей. За даними досліджень, - там померло понад 80 мешканців Полтавщини.