Програма «Життя міста»

У розділі: 19480 відео | АрхівRSS
У Полтаві пройшов марафон британського кіно
358

У Полтаві пройшов марафон британського кіно

Для полтавців провели марафон британського кіно. Подібного в місті ще не було, говорить організаторка Шеза Муса. Захід покликаний не тільки розширити світогляд глядачів новинками кінематографії, але і посприяти вивченню іноземної мови.

Шеза Муса-організаторка марафону
«Это было 4 фильма, первый был документальный BBC про планету земля, потом были лауреаты британско й кинопремии, краткометражки и на прошлой неделе мы показывали восстановленную кинохронику 1 мировой войны, которую отснял и отцифровал Питер Джексон, режиссер властелина колец»

На завершальному кінопоказі показали триллер про агента ФБР, який рятує дівчат із інтернет-полону. Організатори запевняють, фільм важки та глибокий, але точно вартий перегляду. А для тих хто ще не добре володіє англійською, кіно ішло з субтитрами.

Шеза Муса-організаторка марафону
«Приятно было видеть, что на фестиваль именно английского кино отозвалось очень много людей, для которых эта платформа оказалась чутли не единственной, где можно посмотреть кино в таком формате, на проекторе, опять таки на языке оригинала»

Організатори наголосили, будуть і далі проводити кінопокази ексклюзивних картинок, як іноземної, так і вітчизняної кінематографії.