Програма «Життя міста»

У розділі: 16750 відео | АрхівRSS
Засідання постійної комісії питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів
226

Засідання постійної комісії питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів

На засіданні постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів депутати Полтавської міської ради обговорили зміни до показників міського бюджету на 2019 рік, а також розглянули додаткові 170 мільйонів гривень, які передбачається спрямувати на важливі ділянки розвитку житлово-комунальної сфери, освіти, медицини.

ТЕТЯНА ЧУМАК, начальник бюджетно-фінансового управління МВК
"848 тис.грн. - це спрямування вільного залишку коштів освітньої субвенції на заробітну плату педагогічним працівникам.2 млн.315 тис.грн. перерозподіл на оплату послуг з вивезення побутових відходів , 8 млн. грн.. додаткова потреба на придбання фарби, канцелярських товарів, миючих засобів для загальноосвітніх навчальних закладів, вечірньої школи та спеціалізованих закладів освіти."

Депутати одностайно підтримали необхідність виділення коштів на ремонт тротуарів.

АНДРІЙ МАТКОВСЬКИЙ, депутат Полтавської міської ради, голова фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді
"Головний пріоритет, що сьогодні не можна витрачати кошти на реконструкцію вулиці Соборності - гарний проект і до нього дійде черга,але спочатку треба відремонтувати наші тротуари.Тому тротуари - це 50 млн. грн.. для того, щоб і в центральній частині міста, і на наших околицях люди мали можливість нормально ходити по нашим дорожкам, по нашим тротуарам, біля наших будинків."

Не менше хвилює нині полтавців і транспортне забезпечення, тому депутати не обійшли увагою питання виділення коштів на придбання нових автобусів, які б склали гідну конкуренцію приватним перевізникам.

АНДРІЙ МАТКОВСЬКИЙ, голова фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді
"Управлінню житлово-комунального господарства додатково теж більше 50 мільйонів грн., з яких дуже важливо, хочу підкреслити, 25 млн. грн..- це закупівля новеньких сучасних автобусів, які мають вирішувати питання по нашому місту, щоб у нас не було монополій приватних перевізників, а все ж таки комунальний транспорт, який буде ходить за графіком і будемо впливати й на ціну цього транспорту, і на перевоз пільгових категорій."

Депутати схвалили виділення коштів на реконструкцію і ремонт освітніх закладів. Крім того, планується завершити будівництво додаткового корпусу дитячого садка «Чебурашка» , який створить вдвічі більше кількість місць для дітей у мікрорайоні Левада. Змінами до показників бюджету на 2019 рік передбачено капітальний ремонт лікарень, бібліотечних установ, музеїв.

АНДРІЙ МАТКОВСЬКИЙ, голова фракції «БПП «Солідарність» у Полтавській міській раді
"Зрозуміло, що цими змінами ми не вирішуєм всіх питань і всіх проблем, які є в нашому місті, але все ж таки і завдяки нашим підприємцям і підприємствам бюджет виконується і даже перевиконується і тому ми впевнені, що через квартал ми повернемося до цього питання, буде перевиконання бюджету і будемо ще додатково виділяти кошти.Але сьогодні не забули про такі категорії, як діти Чорнобиля, це вже внуки, але все ж таки для цих дітей знаходим додаткові кошти , щоб ці діти мали можливість безкоштовно приходити й займатися танцями, музикою і інших наших позашкільних закладах освіти."

Обговорені депутатами питання винесені на розгляд сесії Полтавської міської ради.