Програма «Життя міста»

У розділі: 16660 відео | АрхівRSS
22 лютого завершується дія закону щодо розмитнення закордонних автівок за пільговою ціною
679

22 лютого завершується дія закону щодо розмитнення закордонних автівок за пільговою ціною

22 лютого завершиться дія закону щодо розмитнення євроблях за пільговою ціною. Тож зараз у центрі МВС зібралась ціла черга, бажаючих отримати українські номери. Серед них і водій Андрій Рибалко. 3 дні тому він пригнав свою автівку ззакордону, говорить процес розмитнення це довга справа, але час того вартий, адже купити в Україні авто все одно виходить дорожче.

Андрій Рибалко, водій
«В Україні таких машин не купиш наші дороги не дозволяють їм зберігатись у такому стані»+4:58-5:28 «Дуже довгий процес, таможня відразу митниця проходиться там на кордоні з Польщею одна, інша, приїжджаєш сюди, треба попередньо проплатити декларацію, потім приїжджаємо в МВС і криміналіста проходимо»+5:47-5:48 «А потім далі вже їдемо на розмитнення повне»

Перед розмитненням, авто має пройти експертний огляд, інспектор Олександр Чернорук, говорить, процес цей недовгий, але важливий.

Олександр Чернорук, інспектор головний судовий експерт Полтавського НДЕКЦ МВС
«Проведення дослідження починається з перевірки документів по існуючим базам, після цього проходить огляд автомобіля з метою звірки індифікаційних номерних позначень, номера кузова, таблички виробника, номера двигуна і інших індифікаійних номерів транспортного засобу»

За останній час бажаючих розмитнити свою автівку, помітно зросло, тому у інспекторів МВС, роботи вистачає, говорить начальник відділу автотехнічних та криміналістичних досліджень транспортних засобів Олександр Нестеренко.

Олександр Нестеренко, заступник директора Полтавського НДЕКЦ МВС, начальник відділу автотехнічних та криміналістичних досліджень транспортних засобів
«Останнім часом загрузка у інпекторів збільшилась, у зв*язку із закінченням терміну, але дослідження тривають. В часу середньому займає, десь хвилин 20 1 автомобіль, але в залежності від автомобіля, тому, що автомобілі бувають абсолютно різні, як нові, так і не зовсім, в залежності від їхнього стану та стану номерних майданчиків»

Загалом з 8 листопада , відповідно до Єдиного реєстру транспортних засобів було зареєстровано більше тисячі легкових автомобілів.

Віталій Бондаренко- Начальник реґіонального сервісного центру МВС в Полтавській області
«Було зареєстровано 1644 легкових автомобілів, найбільш популярними марками транспортних засобів були фольцваген, фіат та опель, також хочемо нагадати громадянам України, що вони можуть звернутися у будь-який сервіс МВС, незалежно від місця реєстрації чи фактичного місця проживання, радимо громадянам скористуватись онлайн-режимом кабінету водія на сайті МВС, в електронній черзі»

Нагадаємо, після 22 лютого розмитнення авто буде коштувати на 50% дорожче.