Програма «Життя міста»

У розділі: 20156 відео | АрхівRSS
В департаменті культури і туризму облдержадміністрації створено конкурсну комісію для реалізації проектів громадських організацій
540

В департаменті культури і туризму облдержадміністрації створено конкурсну комісію для реалізації проектів громадських організацій

Представницьку конкурсну комісію створили в департаменті культури і туризму облдержадміністрації. До неї ввійшли провідні митці, які оцінюватимуть новітні проекти громадських організацій і визначатимуть їхню актуальність та внесок у розвиток культурної галузі. На першому засіданні голова комісії Валентина Вождаєнко розповіла про регламент роботи та порядок визначення переможців.

ВАЛЕНТИНА ВОЖДАЄНКО, директор департаменту культури і туризму ОДА
" Конкурсні проекти - це різнопланові заходи, це різнопланові фестивалі, конкурси, те, на що хто хоче .Звичайно, в першу чергу визначено теми.Це і патріотизм, це інноваційні проекти, які будуть чимось доповнені, це популяризація культурної спадщини, матеріальної і нематеріальної. Тобто це ті проекти, які виключно направлені на презентацію культурного здобутку нашого полтавського краю. "

Конкурс проводитиметься в три етапи. Рішення комісії передбачається розмістити протягом трьох робочих днів на офіційному веб-сайті департаменту культури і туризму.

ВАЛЕНТИНА ВОЖДАЄНКО, директор департаменту культури і туризму ОДА
" Будь-яка громадська організація, яка зареєстрована до чинного законодавства, може взяти участь, якщо вона подає пакет документів, визначених законом. По-перше, назва проекта, по-друге, ціль і завдання і кошторис проекта і, звичайно, обов»язково потрібно, щоб був код ЄДРПУ, де знаємо чітко, що ця громадська організація може займатися вирішенням тих чи інших питань і відповідно до коду реєстрації."

На реалізацію проектів, які візьмуть участь у конкурсі, з обласного бюджету виділено 300 тисяч гривень. Однак ці кошти можуть бути використані і не повністю, - зауважила голова комісії.

ВАЛЕНТИНА ВОЖДАЄНКО, директор департаменту культури і туризму ОДА
" Скажімо, сьогодні погодять до 60 тисяч фінансування. От я точно знаю, що «Зберемося роде» громадська організація наших атомників вона буде подавати доповнення до цього фестивалю і якісь аспекти, щоб ми включили.Хтось можливо не подасть.Тобто це не говорить про те, що 300 тисяч усі будуть розподілені.Можливо хтось подасть на 10 тисяч - виготовити банер або якийсь відеоролик по туризму. "

Оголошення про початок конкурсу на кращі проекти від громадських організацій буде розміщено найближчим часом на офіційному веб-сайті департаменту культури і туризму. Підсумки будуть відомі не пізніше 15 квітня.